O nas
Dewa logo

WITAMY NA NASZEJ STRONIE I ZAPRASZAMY DO SKLEPU W CHORZOWIE :)

Zaistnieliśmy na rynku w 1991 roku. Już kilkanaście lat ubieramy Panie o pełnych kształtach i postawnych Panów.

Dla pań w rozmiarach od 48 do 62 proponujemy bluzki, spódnice, spodnie, żakiety, garsonki, kurtki. Staramy się sprostać wymaganiom kobiet preferujących eleganckie stroje i tych, które na co dzień wolą chodzić w dżinsach.

Dla mężczyzn mamy w sprzedaży koszule wizytowe w rozmiarach kołnierzyka od 47 do 56, koszule bawełniane, sportowe, spodnie, koszulki polo, T-shirty, kurtki.

Sprzedajemy wyroby krajowych producentów specjalizujących się w szyciu odzieży w rozmiarach XXL. Wypracowane przez nich fasony i odpowiednio dobrane tkaniny wysmuklają sylwetkę i tuszują jej mankamenty. Mamy już grono stałych i wiernych klientów. To oni mobilizują nas i producentów do wprowadzania nowych modeli i ciągłego poszerzania asortymentu.

Kilka lat temu wzbogaciliśmy naszą ofertę o ubiory ciążowe. Przyszłe mamy znajdą u nas specjalnie dla nich zaprojektowane ubiory dostosowujące się do rosnącego brzuszka, a jednocześnie ładnie i modnie uszyte. Proponujemy szeroką gamę spodni ciążowych eleganckich i sportowych, bluzki, spódnice i sukienki. Duża część ubrań nadaje się do noszenia także po urodzeniu dziecka, a zadowolone z zakupów Panie polecają nas swoim znajomym i przyjaciółkom.

Wszystkich aktualnych i potencjalnych klientów serdecznie do nas zapraszamy obiecując miłą i kompetentną obsługę i gwarantując wysoką jakość odzieży.

Klientom,którzy są zainteresowani naszą ofertą, a nie mogą nas odwiedzić osobiście,możemy przesłać dodatkowe zdjęcia i opis produktu i dostarczyć go przesyłką!